Brýle na squash nezbytná ochrana i designový doplněk

Brýle na squash nezbytná ochrana i designový doplněk

Sportovní brýle rozlišujeme zejména podle druhu sportu, ke kterému je budeme používat. Zásah míčkem může i nenávratně poškodit Váš zrak. Ve výběru squashových brýlí platí pravidlo lehkých a dobře sedících brýlí. Vzhledem k faktu, že squash se hraje v místnosti, skla vašich brýlí by měla být čirá, zaručí vám tak dobrou viditelnost a nezkreslují obraz. Lehké squashové brýle Prince vyrobené pro squashovou hru, poskytují dokonalou ochranu a jsou vysoce odolné. Vysoce odolná skla těchto brýlí ochrání vaše oči při hře. 

bryle web

Squashové brýle Prince mají nastavitelné nožičky, dvě nerozbitná čirá skla a lehký rám. Patří mezi nejprodávanější asquashové brýle. Součástí balení je ochranný sáček, který Vám poslouží i jako čisticí hadřík.

V nabídce jsou tyto řady:

EYEWEAR PROLITE I - Nastavitelné nožičky, dvě nerozbitná čirá skla. Součástí balení je ochranný sáček, sloužící i jako čisticí hadřík.

SCOPA SLIM - Nylonový rám s pogumovanými koncovkami nožiček, polycarbonová nerozbitná a vyměnitelná čirá skla s ochranou proti zamlžení a poškrábání.

PRO LITE - Nastavitelné nožičky, dvě nerozbitná čirá skla a tmavě modrý rám.
Součástí balení je ochranný sáček, sloužící i jako čisticí hadřík.