Prince Tour Masters 2018

Prince Tour Masters 2018

30. 08. 2018

Na sklonku prázdnin v prostorách TCDK 26.08.2018 se konal závěrečný turnaj PRINCE TOUR MASTERS, který byl vyvrcholením turnajů 3 předešlých turnajů, a to v obou kategoriích – MINI a BABY.
Masters se v kategorii chlapci BABY zúčastnilo nominovaných 12 hráčů, a v Masters dívkách BABYse z nominovaných 9 zúčastnily pouze 3 hráčky (ostatní byly omluveny z důvodu nemoci, nebo rodinných důvodů).

Chlapci i dívky BABY hráli odděleně na jeden celý set, a tak byly k vidění krásná napínavá utkání, kde hlavně v kategorii chlapců bylo k vidění opravdu hodně zápasů.
V kategorii MINI se na dvě tabulky po 5 dětech, opět se mohlo zúčastnit více dětí až 16, ale v neděli se sešlo pouze 10, ale opět těch nejlepších.

Všechny děti byly obdarovány ještě před turnajem upomínkovými dary značky PRINCE (tlumítka, gumový kroužek, klíčenka tenisák a hlavně krásná tréninková trička), která ve spolupráci s promotérem značky Andrejem Pomahačem zaštítila celý turnajový okruh.

Kromě ostatních cen od firmy PRINCE dostali medailisté krásné veliké poháry, které věnoval náš klub.

A jako nejvyšší bonus, všichni vítězové obdrželi od značky PRINCE poukaz na roční smlouvu s plněním - 1 raketa a 1 bag, se kterou děcka budou v následujícím roce hrát!!!
GRATULEJEME, stálo za to o to bojovat!
 
Baby tenis

 1. Majera Denis
 2. Vágner Dominik
 3. Motal Jan
 4. Klacek Tadeáš 
 1. Filipová Kateřina
 2. Holmanová Adéla
 3. Hrmová Žofie


Mini tenis

 1. Motal David
 2. Crhová Charlotte
 3. Havlásek Vojtěch
 4. Drábova Sára


Děkujeme všem za krásný turnaj, partnerské značce Prince a nadále dětem, rodičům, prarodičům, tetám a strejdům a trenérům, kteří děti v tomto krásném sportu podporují!
 
Skupina sport
Vágnerová Veronika