Prince Tour Masters 2018

30. 08. 2018

Na sklonku prázdnin v prostorách TCDK 26.08.2018 se konal závěrečný turnaj PRINCE TOUR MASTERS, který byl vyvrcholením turnajů 3 předešlých turnajů, a to v obou kategoriích – MINI a BABY.
Masters se v kategorii chlapci BABY zúčastnilo nominovaných 12 hráčů, a v Masters dívkách BABYse z nominovaných 9 zúčastnily pouze 3 hráčky (ostatní byly omluveny z důvodu nemoci, nebo rodinných důvodů).

Chlapci i dívky BABY hráli odděleně na jeden celý set, a tak byly k vidění krásná napínavá utkání, kde hlavně v kategorii chlapců bylo k vidění opravdu hodně zápasů.
V kategorii MINI se na dvě tabulky po 5 dětech, opět se mohlo zúčastnit více dětí až 16, ale v neděli se sešlo pouze 10, ale opět těch nejlepších.

Všechny děti byly obdarovány ještě před turnajem upomínkovými dary značky PRINCE (tlumítka, gumový kroužek, klíčenka tenisák a hlavně krásná tréninková trička), která ve spolupráci s promotérem značky Andrejem Pomahačem zaštítila celý turnajový okruh.

Kromě ostatních cen od firmy PRINCE dostali medailisté krásné veliké poháry, které věnoval náš klub.

A jako nejvyšší bonus, všichni vítězové obdrželi od značky PRINCE poukaz na roční smlouvu s plněním - 1 raketa a 1 bag, se kterou děcka budou v následujícím roce hrát!!!