Prince uvádí Whiteout Collection

Prince uvádí Whiteout Collection

New York, NY - 28. června 2018

Prince, americká přední světová sportovní značka v oblasti raketových sportů, uvádí na trh limitovanou edici Whiteout Collection! Sadu celobílých tenisových raket a exkluzívního bílého tenisového bagu. Ambassador značky Prince a ATP Top 20 hráč, Lucas Pouille, se představí s Whiteout Collection v Londýně letos v létě, během nejstaršího a nejprestižnějšího tenisového turnaje na světě.

Po celá desetiletí produkuje Prince vysoce kvalitní výkonnostní vybavení pro profesionální tenisty z celého světa. Whiteout raketa nabízí elegantní design pro nejoblíbenější raketu značky Prince TOUR 100P, což raketa zaměřená na kombinaci rychlosti a kontroly s Textreme® - jedinečným materiálem, který zvyšuje flexibilitu a stabilitu. S působivou úrovní výkonu má exkluzivní raketa Whiteout bílý matný povrch, bílý úchop a kontrastní černé struny, které obsahují logo "P".

"Spoléhám na Prince. Poskytuje mi kvalitní rakety, které dodávají sebedůvěru, kterou potřebuji, abych hrál na nejvyšší úrovni pokaždé, když vstoupím na kurt," řekl Lucas Pouille, ambassador značky Prince. "Jsem nadšený, že mám hrát s raketou Prince Whiteout s ověřenou Tour 100P v tomto elegantním designu."

"Prince byl vždycky leaderem designu a inovací a my jsme hrdí na to, že jsme průkopníkem špičkové technologie," řekl Tyler Herring, viceprezident společnosti Prince, ABG. "Design Whiteout byl inspirován tradicí turnaje a technologie vychází z Lucasova agresivního stylu hry."

Prodej exkluzivní Whiteout Collection bude zahájen 2. července u vybraných prodejců.